Budoucnost vašich technologií

Docházkové systémy

Docházkové systémy

Dahua, kamerové systémy

Dahua technology, přední výrobce cctv techniky vstoupil i na trh přístupových systémů a nabízí ucelenou řadu produktů pro přístupové aplikace. Dahua nabízí čtečky RFID karet podporující technologii Mifare. RFID přístup kombinuje s klávesnicí, nebo čtečkou otisku prstů. Dostupný je software pro 50 kontrolérů, který je zdarma ke stažení.

Avigilon, kamerové systémy

Přístupový systém značky Avigilon byl navržen tak, aby dal nový standard výkonu, integraci a efektivity. Díky přednastaveným serverům je instalace a zprovoznění systému otázkou několika minut. Možnost propojení s Avigilon Control Center. Systém lze spravovat z webového prohlížeče.

Entry, Přístupové a docházkové systémy

Přístupové a docházkové systémy od společnosti Entry pro elektronické otevírání dveří a jednoduché zpracování docházky s ověřováním uživatele pomocí RFID karty, biometrických údajů nebo QR kódů. Součástí jsou i podkategorie na rozpoznávání tváře a kontroléry pro ovládání výtahů.

2N Telefonní ústředny, domovní telefony

Společnost 2N nabízí pokročilé řešení přístupového systému, které našlo uplatnění na více než 4500 realizovaných projektech. Produkty jsou vhodné pro instalace ve školství, zdravotnictví, státní správě, maloobchod i průmyslové objekty. Mezi hlavní výhody patří snadná instalace, správa přes webové rozhraní, propojení s audio a video domovními telefony 2N nebo pokročilá ochrana proti neoprávněné manipulaci.