Budoucnost vašich technologií

Domovní telefony

Domocní telefony

Dahua, kamerové systémy

IP video domovní telefony a dveřní jednotky od společnosti Dahua. Možnost připojení CCTV kamer Dahua a využití zabezpečovacích funkcí integrovaných do monitorů. Přijmout hovor a otevřít zámek lze i z mobilní aplikace DMSS. Dveřní jednotky obsahují barevnou 1.3MPx kameru, kterou lze připojit do záznamového zařízení Dahua. Pro větší systémy je výhoudou modularita, kde lze dveřní jednotku přizpůsobit dle požadavků zákazníka. U jednoduchých instalací s jedním monitorem a jednotkou jistě uvítáte snadné tzv. direct zapojení. Stačí jen propojit monitor s dveřní jednotkou UTP kabelem, každé zařízení napájet z běžného 12VDC napájecího zdroj a již není třeba nic složitě nastavovat.

Avigilon, kamerové systémy

Komplexní nabídka elektrických domovních audio a videotelefonů. Rádi vám dodáme optimální řešení jak pro jednoho účastníka, tak pro rozsáhlé instalace jakými mohou být například bytové domy.

2N Telefonní ústředny, domovní telefony

Společnost 2N píše svou historii od roku 1991. Byla založena v Praze třemi přáteli, kteří významně zahýbali telekomunikačním trhem a dokázali na českém trhu již po 4 letech konkurovat značkám jako je Siemens nebo Panasonic. Pochlubit se společnost 2N může i s prodeji, kdy čísla u některých produktů přesahují 500 000 000. Tento úspěch je samozřejmě dosažen díky působení firmy 2N na celosvětovém trhu. V roce 2008 uvádí 2N na trh jako první IP Intercom IP Vario. Tento typ se bude prodávat ještě minimálně dalších 10 let.

Comelit, domovní videotelefony

COMELIT – variabilní IP a sběrnicová řešení domovních video a audio telefonů a příslušenství od předního světového výrobce. Spolehlivost, možnost montáže do bytů, rodinných domů i rozsáhlých projektů. Objednat z naší nabídky můžete jednotlivé komponenty domovních vrátníků nebo celé instalační sady. Přečte si případovou studii o výměně audio systému za nový video systém.

Easydoor, domovní videotelefony

Easydoor domovní videotelefony s interkomem. Výhodou je využití 2 vodičového zapojení sběrnice s kapacitou do 32 účastníků. Systém umožňuje připojit až 4 dveřní jednotky a až 4 přídavné kamerové jednotky. V nabídce jsou monitory s různou velikostí monitoru a dveřní jednotky s rozdílným příslušenstvím.