Budoucnost Vašich technologií.

Domovní telefony

dahua

IP video domovní telefony a dveřní jednotky od společnosti Dahua. Možnost připojení CCTV kamer Dahua a využití zabezpečovacích funkcí integrovaných do monitorů. Přijmout hovor a otevřít zámek lze i z mobilní aplikace DMSS. Dveřní jednotky obsahují barevnou 1.3MPx kameru, kterou lze připojit do záznamového zařízení Dahua. Pro větší systémy je výhoudou modularita, kde lze dveřní jednotku přizpůsobit dle požadavků zákazníka. U jednoduchých instalací s jedním monitorem a jednotkou jistě uvítáte snadné tzv. direct zapojení. Stačí jen propojit monitor s dveřní jednotkou UTP kabelem, každé zařízení napájet z běžného 12VDC napájecího zdroj a již není třeba nic složitě nastavovat.

avigilon

Komplexní nabídka elektrických domovních audio a videotelefonů. Rádi vám dodáme optimální řešení jak pro jednoho účastníka, tak pro rozsáhlé instalace jakými mohou být například bytové domy.

2n

Společnost 2N píše svou historii od roku 1991. Byla založena v Praze třemi přáteli, kteří významně zahýbali telekomunikačním trhem a dokázali na českém trhu již po 4 letech konkurovat značkám jako je Siemens nebo Panasonic. Pochlubit se společnost 2N může i s prodeji, kdy čísla u některých produktů přesahují 500 000 000. Tento úspěch je samozřejmě dosažen díky působení firmy 2N na celosvětovém trhu. V roce 2008 uvádí 2N na trh jako první IP Intercom IP Vario. Tento typ se bude prodávat ještě minimálně dalších 10 let.

comelit

COMELIT – variabilní IP a sběrnicová řešení domovních video a audio telefonů a příslušenství od předního světového výrobce. Spolehlivost, možnost montáže do bytů, rodinných domů i rozsáhlých projektů. Objednat z naší nabídky můžete jednotlivé komponenty domovních vrátníků nebo celé instalační sady. Přečte si případovou studii o výměně audio systému za nový video systém.

easydoor

Easydoor domovní videotelefony s interkomem. Výhodou je využití 2 vodičového zapojení sběrnice s kapacitou do 32 účastníků. Systém umožňuje připojit až 4 dveřní jednotky a až 4 přídavné kamerové jednotky. V nabídce jsou monitory s různou velikostí monitoru a dveřní jednotky s rozdílným příslušenstvím.