Budoucnost vašich technologií

Reference

Kategorie projektů

Přehled realizovaných projektů a recenze od našich zákazníků. Jedná se především o realizaci datové sítě a webových stránek.

Recenze

na Google Reviews

Kateřina Štěpánová
Kateřina Štěpánová
17:55 24 Sep 23
Jsem nadšená z výsledku webových stránek pro salón Beauty & Perfection. Stránky jsou moderní, funkční a přesně takové, jak jsem si představovala. Firma DataCrypt s.r.o. si poradila s tvorbou designu a kladla důraz na detail. Po dokončení projektu, firma nadále poskytuje vynikající podporu a řeší případné technické otázky rychle. Firmu bych rozhodně doporučila každému, kdo hledá profesionální a spolehlivou firmu pro vytvoření webových stránek.
Tadale Tadalek
Tadale Tadalek
18:15 07 Oct 20
O zabezpečení vašeho domu, firmy nebo jakýchkoliv prostorů doporučuji firmu datacrypt.
Zdeňka Vosecká
Zdeňka Vosecká
08:40 23 Jun 20
Tato firma se již delší dobu stará v oblasti IT o naši mateřskou školu, spravuje webové stránky školy, provádí pravidelný servis na našich počítačích a poskytuje rady v této oblasti kdykoliv zavolám. S přístupem a znalostmi firmy jsem nadmíru spokojená, spolupráce funguje dle mých představ.
Andrea Stejskalová
Andrea Stejskalová
09:07 04 Jun 20
Potřebovali jsme přestěhovat servery a počítače na adresu, kam se naše firma stěhovala. Firma v nových kancelářích dělala i rozvody internetu. Byla jsem velice spokojená, jak vše probíhalo. Děkujeme.
Daniel Stepan
Daniel Stepan
11:49 02 Jun 20
Firma DataCrypt s.r.o. v naší společnosti instalovala kompletní kamerový systém v areálu i administrativní budově. Jsem rád, že jsem si vybral tuto společnost, protože mě překvapil jejich profesionální přístup, cena a rychlost realizace.
Zobrazit všechny recenze
js_loader