Budoucnost vašich technologií

IT ve školství

Správa IT pro školy

Google for Education

Jsme odbornými partnery v oblasti správy IT infrastruktury pro školy a školky. Poskytujeme komplexní služby, které zahrnují monitorování, údržbu a zabezpečení serverů, počítačů, sítí a tím zajišťujeme spolehlivý provoz vzdělávacího prostředí.

Google for Education je sada nástrojů, služeb a technologií vyvinutých společností Google, která je určena pro školství a vzdělávání. Nabízí nástroje pro učitele, studenty a administrátory, které mohou využívat jak v rámci tradičních výukových modelů, tak i ve vzdělávání na dálku.

Celkově Google for Education pomáhá školám využívat moderní technologie pro efektivnější výuku, spolupráci a administrativu, což může přinést výhody jako zlepšená komunikace, snížené náklady a možnost vytvoření dynamického a interaktivního vzdělávacího prostředí.

Mateřské školy

Nechceme, aby procesy, administrativa a legislativní povinnosti zabíraly příliš mnoho času, který by měl být věnován výchově dětí. Chceme vám pomoci získat více času pro pedagogickou práci tím, že vám poskytneme podporu při digitalizaci a nastavení například Microsoft 365, Google for Education, přičemž budeme dbát na dodržování bezpečnostních standardů GDPR.

Základní a střední školy

Společně můžeme přispět k usnadnění práce pedagogů i žáků tím, že vám pomůžeme s organizací distanční výuky. Kromě toho jsme schopni vytvořit ve vaší škole moderní multimediální a počítačové učebny, vybavené výkonnými notebooky od značky DELL. Naše služby zahrnují také implementaci Microsoft 365 a Google for Education, zavedení bezpečnostních opatření a vytvoření spolehlivé Wi-Fi sítě, která pokryje celou školu.