Budoucnost vašich technologií

Kamerové systémy

Kamerové systémy

Naše společnost se specializuje na instalaci kamerových systémů od předních výrobců, a to jak v komerčním, tak nekomerčním sektoru. Před každým projektem provádíme důkladnou prověrku místa, kde budou kamery umístěny, což nám umožňuje připravit konkrétní nabídku a detailně prozkoumat specifika spojená s instalací kamerového systému.

Při výběru kamerových systémů klade naše firma vždy důraz na profesionální řešení, která zajišťují čistý a ostrý obraz. To je zejména v případě potřeby kvalitního záznamu incidentů klíčové. Naše kamery často nabízejí funkce jako je detekce pohybu, rozpoznávání a identifikace osob, což umožňuje jejich přizpůsobení konkrétním potřebám a účelům.

Pro uživatele poskytujeme různé možnosti sledování provozu kamerového systému, a to včetně monitorů, televizorů a mobilních telefonů, což zajišťuje, že mohou mít vždy aktuální přehled o situaci a událostech ve sledovaném prostoru.

Hikvision, kamerové systémy

Hikvision Digital Technology Co. je renomovaným výrobcem s více než 30letou historií v oblasti výzkumu a vývoje videotechnologií. Společnost zaměstnává více než 2200 profesionálů, včetně 700 systémových inženýrů a vývojářů, kteří se aktivně podílejí na rozvoji moderních bezpečnostních řešení.

Hikvision nabízí širokou škálu výrobků v oblasti uzavřeného okruhu televizního dohledu (CCTV), včetně komplexního IP kamerového systému spolu s příslušným softwarem CLIENT. Software Client umožňuje zároveň spravovat a monitorovat až 50 zařízení, včetně IP kamer, DVR (digital video recorders) a digitálních video serverů.

V rámci softwaru Client jsou k dispozici různé úrovně správy systému, což zahrnuje standardní monitorování a správu zařízení, mobilní aplikaci pro klienty, streamovací mediální server pro simultánní přístup klientů, dekódovací server pro monitorování a server pro správu celého CCTV systému.

Portfolio produktů od Hikvision zahrnuje hybridní DVR, NVR (network video recorders), samostatné DVR, digitální video servery, analogové kamery s vysokým rozlišením a IP kamery s megapixelovým rozlišením a také IP Speed Dome kamery. Tyto výrobky se využívají v přes 100 zemích po celém světě a poskytují spolehlivá bezpečnostní řešení pro různé aplikace a prostředí.

Dahua, kamerové systémy

Dahua Technology
je předním výrobcem kamerových systémů s druhým největším světovým podílem na trhu. Zaměřuje se na stálé investice do výzkumu a vývoje nových technologií a inovací, investuje do nich 10% tržeb každý rok. Firma Dahua má více než 6000 profesionálů ve vývojářském týmu, kteří se věnují poskytování špičkových výrobků s vysokou kvalitou a výkonem. Řešení Dahua jsou navrženy tak, aby byla škálovatelné a modulární a tím poskytovat flexibilní možnosti konfigurace. Dahua má patentové portfolio s 1400 patenty a licencuje jejich technologie i pro jiné výrobce.

Produktové portfolio firmy Dahua zahrnuje: Pokročilý dohledový hardware a software, přístupový systém, zabezpečovací systém, systém videovrátných a inteligentní systémy řízení budov. Dopravní kamerové systémy se čtením SPZ a parkovací systémy.

Avigilon, kamerové systémy

Společnost AVIGILON byla založena v roce 2004 a od té doby se řadí mezi špičky mezi kanadskými i světovými výrobci. Specializuje se na výrobu IP komponentů CCTV. Většina sortimentu je navržena a vyrobena v Kanadě, což zaručuje nejlepší kvalitu a opravdu spolehlivý produkt. Avigilon IP monitorovací systémy zajišťují ochranu různých prostor po celém světě, včetně velkých korporací, vládních institucí, stadionů, maloobchodní prostředí, kasín i dopravních prostředků.

Avigilon je v současnosti jedním ze světových lídrů v oblasti návrhu a výroby multi-megapixelových kamer a ostatních komponent profesionálních monitorovacích systémů. Avigilon HD monitorovací systém byl navržen tak, aby poskytoval vysoce kvalitní digitalizaci videa, přenos, nahrávání i přehrávání. Díky komerčnímu prodeji monitorovacích systémů v roce 2007 zaznamenal výrazný růst tržeb. V roce 2011 Avigilon získal řadu ocenění včetně nejrychleji se rozvíjející technologické společnosti v Kanadě. V loňském roce byl Avigilon zařazen mezi nejrychleji rostoucí softwarové společnosti v Severní Americe (Deloitte Fast Technology 500™) a ve Vancouveru, kde skončil celkově druhý a získal ocenění „Company of the Year“ od BCTIA.